Spa Consulting

Pomożemy Ci stworzyć Twoje wymarzone SPA!

Skontaktuj się z nami:

(032) 322 04 65 / 603 054 260 / fax (032) 322 04 67 / marketing@intersun.pl

O nas

O nas

Spa Consulting to przede wszystkim zespół doświadczonych specjalistów i niezależnych konsultantów oferujących pomoc obiektom Spa, gabinetom kosmetycznym, ośrodkom odnowy biologicznej, na każdym etapie ich działalności.

Począwszy od chwili gdy powstaje pomysł na stworzenie salonu, do jego zaprojektowania, wyposażenia, tworzenia kompleksowej oferty zabiegowej, rekrutacji wysokiej klasy personelu, po przeprowadzenie niezbędnych badań związanych z efektywnym funkcjonowaniem przedsiębiorstwa, wyznaczaniem celów strategicznych, operacyjnych i doradztwie w sprawach innowacyjnych rozwiązań obiektom już istniejącym. Czyli oferujemy Państwu wszystko to co stanowi konieczny czynnik do uzyskania wysokich zysków, zagwarantowania prestiżu salonu i zadowolenia klientom.

Żadna nowo powstająca firma, nie ma tyle zasobów i czasu, aby jego personel mógł uczyć się na własnych błędach, dlatego my oferujemy nasze doświadczenie. Najtańszą bowiem, drogą do sukcesu jest korzystanie z cudzych doświadczeń. Nasi doradcy posiadają merytoryczne i praktyczne doświadczenie we wszystkich przenikających się dziedzinach niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w branży Spa. To przede wszystkim specjaliści w dziedzinie kosmetologii, marketingu i public relations, finansów, zarządzania i projektowania.

Nasze bogate kilkunastoletnie doświadczenie w branży Spa & Wellness gwarantuje sukces na każdym etapie tworzenia obiektu. W pracy wykorzystujemy dotychczasowe, najlepsze rozwiązania, jak również nieustannie podążamy za nowymi trendami pojawiającymi się w branży Spa.