Spa Consulting

Pomożemy Ci stworzyć Twoje wymarzone SPA!

Skontaktuj się z nami:

(032) 322 04 65 / 603 054 260 / fax (032) 322 04 67 / marketing@intersun.pl

Live Spa

Live Spa

Rosnące zainteresowanie klientów tematyką SPA sprawia, iż coraz większa liczba hoteli, pensjonatów, gabinetów odnowy biologicznej i kosmetycznych stara się przystosować do tego rodzaju usług. Firmy wyprzedzają się w propozycjach dotyczących kosmetyków SPA, sprzętu SPA oraz zabiegów.

Jak powinno wyglądać idealne SPA? Jakie stosować zabiegi? Jakie zakupić urządzenia? Oto pytania jakie stawiają sobie dziś osoby zainteresowane otworzeniem tego typu działalności. Firma Intersun oraz firmy biorące udział w projekcie przy patronacie prasowym La Cabines stworzyły pierwszy w Polsce kompleksowy program LIVE SPA!

Program powstał przy współpracy z największymi na świecie producentami kosmetyków oraz urządzeń i przy wykorzystaniu doświadczenia największych ośrodków SPA z całego świata. Oczywiście założenia tego opracowania biorą pod uwagę szczególnie uwarunkowania geograficzne, gospodarcze, ekonomiczne oraz demograficzne Polski.

Założenia programu są dostosowane indywidualnie w zależności od kategorii SPA: RESORT SPA, CLUB SPA, Day SPA.

Celem programu LIVE SPA jest zaprojektowanie zintegrowanego i kompleksowego SPA według życzeń i możliwości Klienta. Realizacja programu przebiega od wstępnej koncepcji poprzez projekt architektoniczny, aranżację wnętrz, po wybór sprzętu, dobór zabiegów i preparatów, zatrudnienie oraz szkolenie personelu oraz pełne opracowanie marketingowo-reklamowe. Dodatkowym plusem koncepcji jest to, iż wdrażanie programu przebiega przy bezpośrednim nadzorze specjalistów. Naszym Klientom proponujemy również kompleksową ofertę preparatów kosmetycznych firmy Reneve. Szeroka oferta preparatów i zabiegów do pielęgnacji twarzy, ciała, hydroterapii i rehabilitacji gwarantuje szeroki wachlarz usług dostosowanych do potrzeb i wymagań każdego klienta nie tylko w salonie kosmetycznym, ale również w gabinecie odnowy biologicznej oraz ośrodkach SPA.

Wartościowym uzupełnieniem pielęgnacji, prowadzonej przez doświadczone kosmetyczki jest szeroka gama preparatów, dopasowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań cery klienta, do kontynuacji w domu. Ważnym elementem naszej działalności są regularne szkolenia, organizowane w kraju i za granicą, z zakresu składu preparatów, metod ich stosowania oraz nowych produktów wprowadzanych na rynek, zgodnie z panującymi trendami w świecie nowoczesnej kosmetyki.